WYGRALIŚMY!

hura

HURRRRA! Jesteśmy niezwyciężeni! Nasze Przedszkole po raz czwarty zdobyło środki z WFOŚ i GW w Łodzi! Tym razem na realizację stworzonego przez nas programu „ŻYWIOŁowa podróż Ekolaków za kropelką wody”.

Program stworzony został na postawie najprostszego cyklu znanego nawet najmłodszym, jakim jest obieg wody w przyrodzie, przybliży on naszym dzieciom i uświadomi im jaką wartość dla człowieka mają czyste woda, ziemia i powietrze.

W ramach projektu zaplanowane zostały trzy wycieczki do: Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta, kompostowni i oczyszczalni ścieków oraz Centrum Ogrodniczego TRACZ, cztery ekologiczne zajęcia warsztatowe dla wszystkich dzieci z przedszkola, plener edukacyjny „Z kropelką wody”, Ekokoncerty, konkursy plastyczne, wizyty ekspertów z różnych dziedzin ekologii i wiele innych atrakcyjnych działań.

Dzięki środkom pozyskanym z dotacji oraz przy wsparciu naszych fantastycznych przedszkolnych Rodziców w naszym Przedszkolu pojawi się źródełko pitnej wody tzw. Zdrój Wodny – własne ujęcie krystalicznie czystej wody!